Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 CHAT za Slovence =)

Ići dole 
+6
@Smihey
Indiga Healer
BubbleDreams
MISA
Tinnca.
Miss.Serena
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Miss.Serena
Srebrni član
Srebrni član
Miss.Serena


Postovi : 1230
Godina : 34
Mesto : sLOVEnia

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Sep 05 2010, 22:06

Me^^ ::


Tak da naved vir, al pa BRIŠ!

kdorkoli je pisu..IDK okai! čudno da sm js en coloring (al en vodič..nwem zdei kir) vidla da eni mal manj znani strani (tuji-angleški) nek tutorial..pri vas je pa slovenski in piše da ga je naredla ena uporabnica.. hmm..
kakorkoli že .. vira navedla ne bom, zbrisala tut ne bom .. ampak bom naredla svoje screene in slike..in bo moje! zdei pa hitr laufi na AD povedat kaki smo!
Nazad na vrh Ići dole
Me^^
Novi član
Novi član
Me^^


Postovi : 6

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Sep 05 2010, 22:08

Kak si glupa ei, če sm ti modek tm ka bi rada ei?

Dei ja,... laž zdei.... Nima veze naved vir al pa briš... In če si ti stara 20 sm jst bol 30 >.<
Otročje čist.
AJ bo tvoje, fajn je krast ne?

No dei mi link Tizga "foruma", k so naše kopirale.. aj seveda ni ga ! (:
Nazad na vrh Ići dole
Tinnca.
Aktivan član
Aktivan član
Tinnca.


Postovi : 114
Godina : 30
Mesto : Novo mesto, Slovenia

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Sep 05 2010, 22:11

Me^^ glede tistga je blo z moje strani fora, drgac u nobenem primeru nism misnla resno, sej sm pol napisala itak, da bi tko poslala enmu od adminov za pasico Wink

Nazad na vrh Ići dole
http://art-design.bestforumonline.com
Me^^
Novi član
Novi član
Me^^


Postovi : 6

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Sep 05 2010, 22:13

Ja sj vem...
Drgač se nam pa gre trenutno tle za kopiranje, kar sama dobr veš..

Sam Serena je pač ka pametna, da ji škod (:

PA kaj bi radi, da vas na forumation zarad kopiranja prjavmo?
Nazad na vrh Ići dole
Soya*
Novi član
Novi član
avatar


Postovi : 10

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Sep 05 2010, 22:15

Miss. Serena res ne kažeš 20 let. Dobr veš, da si vse vodiče dobesedno prekopirala od nas, in ko bomo to povedl Missy, bittersweet in onim od katerih si jih vzela verjem da se bojo prišle sem zbunit. Če hočte več članov, bomo to povedl še vsem članom, pa bomo vidl kaj bo pol, verjetn ne bojo tih, sicer članov bote mel več, ampak kritik pa tut, da ne omenjam spamma. Pri nas so tiste, ko so sam vodiče prevedle iz kake strani napisale da ni njihov in da je sam preveden od njih, tko da ne govor neumnosti. Če se ne bo šlo lepo zment, vas še vedn lahk prijavmo na forumotion zarad kopiranja.
Nazad na vrh Ići dole
Tinnca.
Aktivan član
Aktivan član
Tinnca.


Postovi : 114
Godina : 30
Mesto : Novo mesto, Slovenia

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Sep 05 2010, 22:18

Ja vem to :) Glede vodicev pa nism vedla, ker sploh celga foruma se pregledala nism pa tut tale jezik mi negre. Zdej vem da mi tega neboste vrjel, ampak boste rekl da se izgovarjam na to, ampak je res. Odkar sm na forumu jst hodm samo u ta podforum pa u podforum art galerij in to je to.
A se neki, me zanima zakaj so mi na AD-ju blokiral posiljenje sporocil? Mogoc zard tega ker mislte da bi sla to res delat?
Nazad na vrh Ići dole
http://art-design.bestforumonline.com
Me^^
Novi član
Novi član
Me^^


Postovi : 6

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Sep 05 2010, 22:20

Ne vem, zakaj je tko težko navest vir od kjer kopiraš?
In stvar bi bla rešena (:

Samo se tut adminom ne da nč dopovedat, ker lepo poste pobrišejo namest da bi problem rešil.
Nazad na vrh Ići dole
KeKa89*
Administrator
Administrator
KeKa89*


Postovi : 5578
Godina : 35

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Sep 05 2010, 22:24



Zdj pa dost je bela cesta! Punca je lepo vprasala,ce lahko prevede tutoriale ter postavi sem in je dobila dovoljenje (ta clanica se bo ze prepoznala,ki je rekla,da lahko vzame tutoriale,da ni nobenega problema) kaj vam zdaj ni jasno? A ste jedli nore gobe? Punca ne bi nikoli brez vprasanja nekaj vzela jo dobro poznam. Tako,da prosim prihranite svoje komentarje,groznje ipn. tutoriali ostajajo,ker so bili z dovoljenjem postavljeni resite to s svojimi userji,se pozanimajte kako je bilo...ne njej skakat po glavi in jo napadat za brezveze.

Me^^&her company se pa mal umirte in ne pametujte,ce ste se prisli kregat....produžite dalje,setajte taksnih tukaj ne rabimo.
In to je zadnje opozorilo. Resite to kje drugje ne tukaj ta forum je namenjen ucenju,narocevanju ne pa kreganju. Potem se pa cudimo,ko nas vsi obirajo...kje ne bojo,ce ne znajo nekateri nic lepo resit se samo kregajo.

In,da se nekaj prijavte 10x,ce hocete forum ne bo obrisan imamo cisto korektne odnose z administracijo so obvesceni o vsakem koraku,vedo kaj delamo in nas podpirajo tako,da...boste samo izpadli bedaki.
A ni boljse,da se lepo druzimo,sirimo in eni in drugi svoje forume,dobro voljo,znanje....kot pa,da se kregamo za ene boge tutoriale no? Get a life...



Nazad na vrh Ići dole
Me^^
Novi član
Novi član
Me^^


Postovi : 6

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Sep 05 2010, 22:27

Admin, ne nima od vseh dovoljenje verjemi.. Mogoče ima od ene, ne pa od vseh..
Mi smo hoteli samo na lep način, pa očitno vi nočete. Wink

Se sprašuješ kolik se jih bo šele prijavilo naših članic če jim povemo, da jim je Srene vodiče prekopirala?
Nazad na vrh Ići dole
Miss.Serena
Srebrni član
Srebrni član
Miss.Serena


Postovi : 1230
Godina : 34
Mesto : sLOVEnia

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Sep 05 2010, 22:28

si zadovoljna gospodična?? ni jih več. zdei pa pejd na AD..pa ne prhaji več sm..lepo prosim Wink
Nazad na vrh Ići dole
Soya*
Novi član
Novi član
avatar


Postovi : 10

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Sep 05 2010, 22:40

Če je mela od ene naše članice dovoljenje, še to ne pomen da ga je mela tudi od ostalih. Ampak da se prepričamo bomo jutr vprašal vse te od katerih si Miss.Serena kopirala vodiče, če so ti res dovolili prevedit njihov vodič in ga tle objavit kot svojega. Mal dvomim v to, ker če bi ti že dovolil bi zihr hotli da napišeš da je njihov.

Saj ne bi hodli sem, če ne bi ti kopirala gospodična. Se trudimo z vsemi imet lep odnos, ampak ob takem početju pa je to že skor nemogoče. Se čutimo dolžne, da varujemo pravice naših članov in če kdo kaj kopira od njih, ne da bi imel njihovo dovoljenje potem pač ne bomo tih. Saj tudi ostali ne bi bli če bi bili v naši koži.
Nazad na vrh Ići dole
Miss.Serena
Srebrni član
Srebrni član
Miss.Serena


Postovi : 1230
Godina : 34
Mesto : sLOVEnia

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Sep 05 2010, 22:42

ka ti še ni dost?? zbrisano je vse .. nisi vidla?? zaključli smo z tem!!
Nazad na vrh Ići dole
KeKa89*
Administrator
Administrator
KeKa89*


Postovi : 5578
Godina : 35

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Sep 05 2010, 22:44

Ni res. Dovoljenje potrebuje samo od avtorja tutoriala (kar po moznosti niti niso vasi clani ampak so prekopirali tutoriale s kaksne strani ampak dobro) ne od celotnega foruma in to dobro ves. Kdo noce na lep nacin? Sem lepo rekla,da je dobila od punce dovoljenje in ga je zato tudi postavila. Toda,ce ze zganjate taksen cirkus zaradi enega tutoriala vam zagotavljam,da ne bo noben tutorial vec tukaj. Namesto,da ste veseli,da vam delamo reklamo...in mislimo,da dobro delate (ce ne bi ziher ne bi sprasevali za tutoriale ne?) vi se hocete kregat...ajoj!
Jaz predlagam,da sklenemo premirje. Tutoriali so zbrisani,Serena ne bo nic "vasega" vec sem prinesla....vi pa nehajte gnjavit z bedarijami.

Nazad na vrh Ići dole
KeKa89*
Administrator
Administrator
KeKa89*


Postovi : 5578
Godina : 35

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Sep 05 2010, 22:53

Zdj pa dost kreganja,zadnje opozorilo...ce nj bom zbrisala temo pa ne bomo nc meli. Very Happy

Kar se mene tice je zadeva resena,kar se vas tice....ce ni,resite to na vasem forumu ne tukaj.

Hvala.

In drugace,kako ste. Nisem vedela,da nas je toliko slovencev hehe MISA ti tud? I ti Marko? :)
Nazad na vrh Ići dole
Soya*
Novi član
Novi član
avatar


Postovi : 10

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Sep 05 2010, 22:58

Ne gospodična, nič nisem vidla ker ste onemogočl vstop v tist podforum za vodiče za PS. Kak naj pol vem da jih res ni več?

*KeKaKeXy* ja vem, saj nisem rekla, da potrebuje dovoljenje od celotnega foruma, ampak od tistih članic od katerih so vodiči. In kot sem vidla, vodiče ni prekopirala samo od ene članice, ampak od večih tak da bi potem rabla več dovoljenj in ne samo enega. Kar se pa druge zadeve tiče, kot sem vidla Miss.Serene ni kopirala tistih vodičev, ki so jih naše članice prevedle iz katerih strani ampak bolj tiste, ki so jih punce same naredle po svojih idejah. Pa ne gre za en tutorial ampak za več.
In kako nam delate reklamo? Saj pri vodičih, ki jih je prekopirala ni nikjer pisalo da je iz foruma AD ali kakorkoli že. Je lepo pri vseh napisala da so od nje, torej kje je potem kakšna reklama za nas zarad katere bi bili veseli?
Saj ni problema drugač, se da vse lepo zmenit, ampak do določene meje in Miss.Serena jo je prestopla žal. Ne želimo se kregati in do zdaj nismo imeli z vami nobenih problemov kot vem. In ne vem zakaj so zdaj to bedarije, če smo pa samo branili to kar je naše. Saj bi tudi vi, če bi recimo mi prekopirali na naš forum kaj vašega, vaše delo in trud. Je tako?
Je pa to iz moje strani vse, ker sem povedla kar sem imela, zdaj če pa nočete razumet al pa karkoli že potem pa tut prav.

Tinca in Serene, na zasebca vama žal ne morem odpisar ker nimam dovolj postov.
Nazad na vrh Ići dole
KeKa89*
Administrator
Administrator
KeKa89*


Postovi : 5578
Godina : 35

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Sep 05 2010, 23:16

Zato pa pravim resujte taksne probleme na vasem forumu,brezveze,da tukaj nekaj razpravljamo tako 98% clanov ne ve o cem govorimo,ker ne razumejo nas jezik.
Glede na to,da je nova v timu je mogoce mislila,da glede na to,da je dobila dovoljenje ne potrebuje vira? No,v bodoce bo vedela,da mora vir pripisat,ce pozabi se oglasite pri meni in ga bom jaz pripisala in tako bomo vsi zadovoljni. Zmenjeno?
Ah,za nas ne skrbet...mi se ne obremenjujemo vec s taksnimi zadevami. Pokradli so nam cel forum,od idej za kategorije in design,tem,nasih del v galeriji,script,kod,tutorialov...ma vse kar so nasli tukaj...ampak proti temu ne moremo nic,bolj kot smo se kregali huje je blo. Smo se lepo sprijaznili in to vzeli kot kompliment,da dobro delamo hehe. We just take it easy,life is to short to be wasted on stupid things. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Soya*
Novi član
Novi član
avatar


Postovi : 10

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Sep 05 2010, 23:29

Vem da jih dost ne razume o čem se menimo, verjetno se sam sprašujejo kaj mamo...hehe..čeprav sta si jezika kar podobna. Bom jutr vidla, kaj pravijo punce od katerih so bili vodiči, če je res mela dovoljenje od njih in v tem primeru se bomo opravičili, če smo po nepotrebnem zagnali paniko, v drugem primeru bo pa Miss.Serene za naslednjič vedla da rabi dovoljenje za kopiranje in pripis vira, pa tut da ni bla naša panika brez razloga.
Bi se zmenili na našem, ampak ker so bili vodiči sem prekopiran je pol verjetn prav da se zmenimo tukaj, ker če bi na našem pisala Miss.Serene dvomim da bi kaj dosegla, ker si vidla kakšne odgovore je dala puncam, ki so ji lepo povedale, da so vodiči iz našega foruma. No zmenjeno, sicer pa lepo da vemo da so tut na srbskih forumih slovenski admini in da če bo še kak problem ali pa karkoli druga da vem da se lahko kar po naše menimo, brez mučenja s pisanjem v drugem jeziku.
Glede tega imaš prav, po eni strani se res ne splača sekirat zaradi tega, ampak v bistvu te pol kar mal dvigne ko vidiš da je nekdo vse prekopiral in spodaj celo napisal da je od njega. Le gre za avtorske pravice in je prav, če še ne kaj druga da je vsaj vir napisan. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
KeKa89*
Administrator
Administrator
KeKa89*


Postovi : 5578
Godina : 35

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyPon Sep 06 2010, 00:05

Ma ja ziher si mislijo what the heck,o cem zdj oni govorijo tu neke heroglife pisejo,niso jedli. Sj js tud pravim,da sta si jezika zelo podobna nasploh vsi jeziki ex-yu drzavic so si med seboj zelo podobni. Ampak tle res ne razumejo hehe no jim dam kar prav,ker ne govorimo knjizno slovensko ampak vsak svoj sleng.
Zdj tk ni treba pustimo kakor je,ker je Serena ze zbrisala tutoriale. Naslednjic bo javno vprasala ne na pm,da ne bo prihajalo do taksnih nesporazumov in kasneje do kreganja;slednje osebno ne maram,s tem se nic ne resi. Sicer pa se opravicujem za zgoraj grdo izrecene besede toda kakor si sama rekla "te kar dvigne ko kaj takega preberes,dozivis" (in te tudi hitro spusti) me je kar vrglo iz tira to napadanje,brezvezno kreganje. Tega se tukaj res kar se da izogibamo,ker smo imeli veliko nesporazumov z enim forumom so nas kar tako napadali,se lagali,obracali clane proti nam ipn.to je bilo res grdo in tezko obdobje za nas. In sele zdaj vidimo kaksni butci smo bli,da smo se sploh kregali z njimi. Brezveze nam je sla energija,cas,zivci vse to bi lahko vlozili v nekaj pametnejsega.
O,ja ni boljsega,ko prides na tuji forum in najdes nekoga svojega hehe. Sprva sem bila tukaj samo jaz nato so prisli se drugi,zdaj nas je za eno mejhno cetico hehe.
Nazad na vrh Ići dole
MISA
Moderator
Moderator
MISA


Postovi : 6208

CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 EmptyNed Jul 31 2011, 08:53

Kaj pa delaš? xDD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fashion-teens.net
Sponsored content





CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHAT za Slovence =)   CHAT za Slovence =) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
CHAT za Slovence =)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Chat smajlijima
» 00 - 24h online chat

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPICS :: Caffee-
Skoči na: