Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali

Ići dole 
+29
Stephy
NiNaღ
AzrulieP
♫_Tea_♫
i love hm
FFC
Ida Kecman
Sweet Nadja
Josip
Miss.Serena
ellaa
Nessie
Uptown Girl
MissNothing
hari_95
Mee
Nina_the_girl
Pejmi
Vladimir
Vuk98
Jelena
***Angie***
**Taca**
naca007
DaveMurray
Stascha
**BeeBo.O™**
Mouse
MilicaPG
33 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
MilicaPG
Zlatni član
Zlatni član
MilicaPG


Postovi : 1592

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptySub Feb 13 2010, 10:33

Upoznala:
Ivana Strugara
Ot band
Viđela:
Željka Joksimovića
Petra Grašu
Koloniju
RBD
aNdrijun MIloševića
Natašu B.
HaiMataharija
Cecu
JK
Ot band
Ivana Strugara
Rolingstonse......................................
Nazad na vrh Ići dole
Mouse
Administrator
Administrator
Mouse


Postovi : 10953
Godina : 31
Mesto : Beograd

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptySub Feb 13 2010, 23:45

Uh, ima ih dosta...

Cecu,Željka Šašića, Baneta M. Seku, Anabelu, Sladju D. Vesnu Zmijanac, Djani-ja, Sanju Maletić, RBD, Radmilu Manojlović, Darka Laića, Milenu Ćeranić, Dušana Svilara...ma stvarno ih ima, ali sa svima, sem RBD-a sam bio na rastojanju od pola metra najviše, sa nekima sam se i slikao...I da, moram da se pohvalim, išao sam na promociju Sekinog cd-a, a tamo ih je bilo brdo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skinandhtmldesign.net
**BeeBo.O™**
Iskusan član
Iskusan član
**BeeBo.O™**


Postovi : 489
Mesto : Tamo gde umetnost počinje

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptyNed Feb 14 2010, 00:35

Ja sa novim novim zvezdama granda i JK
Nazad na vrh Ići dole
http://www.svettutorijala.forumotion.net
Stascha
Zlatni član
Zlatni član
Stascha


Postovi : 3606
Godina : 28
Mesto : Upper East Side

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptyNed Feb 14 2010, 12:46

Hmm... ne mnogo njih... neke glumce i tako xD
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-serbia.serbianforum.info/forum.htm
DaveMurray
Aktivan član
Aktivan član
DaveMurray


Postovi : 223
Godina : 29
Mesto : Flight 666

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptySre Feb 24 2010, 10:35

Najvise sam srecan sto sam upoznao DJ od Baste Rhymesa :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lost-serbia.com
naca007
Aktivan član
Aktivan član
naca007


Postovi : 82

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptyPon Mar 01 2010, 19:56

Upoznala se sa Milanom Gutovicem i Marinkom Madzgaljem , videla Emira Kusturicu i Zorana Cvijica ...
Nazad na vrh Ići dole
**Taca**
Iskusan član
Iskusan član
**Taca**


Postovi : 315
Godina : 30
Mesto : Doboj

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptyPon Mar 01 2010, 20:01

nikoga posebnog
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilight-saga4ever.com
***Angie***
Iskusan član
Iskusan član
***Angie***


Postovi : 416
Godina : 28

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptyPet Mar 05 2010, 14:44

Silviju Nedeljkovic, Radmilu Manojlovic, Milana S Dusana Svilara, Dincu, Cobeta, Sanju, Jelenu Marinkov, Severinu, Sasu Kovacevica, neke glumce...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.karla-monroig-srb.com
Jelena
Iskusan član
Iskusan član
Jelena


Postovi : 262

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptyPet Mar 05 2010, 14:52

Toseta Proeskog,Divca,Colica,Samardzica,Gaby Spanic,Karleusu,Severinu...Aki Rahimovcki...Ima ih jos dosta
Nazad na vrh Ići dole
Vuk98
Administrator
Administrator
Vuk98


Postovi : 8604

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptyPet Mar 05 2010, 17:38

upoznao
aleksandru bursac
video
ivanaa bosiljcica
i jos neke
Nazad na vrh Ići dole
http://katyperryserbia.net/
Vladimir
Iskusan član
Iskusan član
Vladimir


Postovi : 454
Godina : 30
Mesto : Subotica

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptySub Mar 06 2010, 13:50

Ah zaista sam mnogo njih i video i upoznao... ali evo izdvojicu neke
Video sam :
CECU, Sve zvezde granda (od prve do zadnje grupe), Natasu B, Seku A, Ok band, Sladju Dj, Trix FX, Nedu Ukraden, Zeljka J, Tijanu D, Leontinu, Gocu Trzan, Ivanu Negativ, Isidoru Bjelicu, Jelenu Bacic Alimpic, Dajanu Paunovic, Sasu Popovica ( Laughing ), Djogani, Maju Markovic, itd...

Upoznao sam:
Aleksandru Bursac (super osoba, mala, slatka i draga), Ivanu Selakov (jedna izuzetno divna osoba, nazlost nisam je video uzivo, ali redovno se dopisujem sa njom, kod nje nema onog nemam vremena), Milana Stankovica, Radmilu Manojlovic, Biljanu Secivanovic (pevala mi je Vladimire Vlado pile moje malo Laughing ), Nataliju Trix FX, Nebojsu Vojvodica, Sladjanu Stajic (jako dobra), ...
Nazad na vrh Ići dole
http://plavicuperak.tk/
Pejmi
Aktivan član
Aktivan član
avatar


Postovi : 125

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptyUto Mar 09 2010, 17:42

Lady Gaga.
Nazad na vrh Ići dole
Nina_the_girl
Novi član
Novi član
Nina_the_girl


Postovi : 5

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptyUto Mar 09 2010, 20:26

JA sam samo videla Zeljka Joksimovica i nikoga vise Sad
Nazad na vrh Ići dole
Mee
Zlatni član
Zlatni član
Mee


Postovi : 2514
Godina : 27

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptyUto Mar 09 2010, 20:31

Ma ja nikog
Nazad na vrh Ići dole
hari_95
Zlatni član
Zlatni član
hari_95


Postovi : 2218
Godina : 29

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptySub Mar 13 2010, 20:49

Mee ::
Ma ja nikog
Nazad na vrh Ići dole
MissNothing
Zlatni član
Zlatni član
MissNothing


Postovi : 2292
Godina : 29
Mesto : Underworld

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptySub Mar 13 2010, 21:55

a one lude zvezde granda ....i moju jelenu tomasevic....a rbd nisammmmmmmmm=(((((
Nazad na vrh Ići dole
http://vampire-fans.forumotion.eu/
naca007
Aktivan član
Aktivan član
naca007


Postovi : 82

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptyČet Mar 18 2010, 23:47

Vladimir ::
Ah zaista sam mnogo njih i video i upoznao... ali evo izdvojicu neke
Video sam :
CECU, Sve zvezde granda (od prve do zadnje grupe), Natasu B, Seku A, Ok band, Sladju Dj, Trix FX, Nedu Ukraden, Zeljka J, Tijanu D, Leontinu, Gocu Trzan, Ivanu Negativ, Isidoru Bjelicu, Jelenu Bacic Alimpic, Dajanu Paunovic, Sasu Popovica ( Laughing ), Djogani, Maju Markovic, itd...

Upoznao sam:
Aleksandru Bursac (super osoba, mala, slatka i draga), Ivanu Selakov (jedna izuzetno divna osoba, nazlost nisam je video uzivo, ali redovno se dopisujem sa njom, kod nje nema onog nemam vremena), Milana Stankovica, Radmilu Manojlovic, Biljanu Secivanovic (pevala mi je Vladimire Vlado pile moje malo Laughing ), Nataliju Trix FX, Nebojsu Vojvodica, Sladjanu Stajic (jako dobra), ...

Vlado , mislim da si na ovoj listi poznatih izostavio nekog :flower:
Nazad na vrh Ići dole
Vladimir
Iskusan član
Iskusan član
Vladimir


Postovi : 454
Godina : 30
Mesto : Subotica

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptyPet Mar 19 2010, 20:12

a to je? tebe Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://plavicuperak.tk/
Vuk98
Administrator
Administrator
Vuk98


Postovi : 8604

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptySub Mar 20 2010, 16:45

aleksandru bursac
Nazad na vrh Ići dole
http://katyperryserbia.net/
Uptown Girl
Aktivan član
Aktivan član
Uptown Girl


Postovi : 68

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptyPon Mar 22 2010, 14:58

Nikoga..xDD
Nazad na vrh Ići dole
Nessie
Zlatni član
Zlatni član
Nessie


Postovi : 1464
Mesto : Oh how I wish I could fly far away from here...

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptyUto Maj 04 2010, 23:35

:hahaha:
Jelenu Rozgu
:rotf:
Izebelu Martinović
:hahaha:
Žeru
:cepanje:
Luku Nižetića
:hahaha:
Zvonu Bobana
:molise
Nazad na vrh Ići dole
http://www.iloveedward.withboards.com
ellaa
Aktivan član
Aktivan član
ellaa


Postovi : 57

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptySre Jun 30 2010, 12:14

Tanju Savić,Radmilu Manojlović,Cobeta,Dušana Svilara,Nemanju Stevanovića,Milana Stankovića,Dinču,Silviju Nedeljković , Rolling Eyes Galeta iz grupe Kerber i pjevača iz Kraljevskog Apartmana,zaboravila sam mu ime Razz :)
aaaa da,umalo da zaboravim jednu "zvezdu" ---> Sanju San....hahaha to je jedna kvazi pevačica iz mog grada,umislila se da je zvezda :hahaha: :cepanje:
Nazad na vrh Ići dole
Miss.Serena
Srebrni član
Srebrni član
Miss.Serena


Postovi : 1230
Godina : 34
Mesto : sLOVEnia

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptySre Jun 30 2010, 18:04

Selenu Gomez, Miley Cyrus, Jonas Brothers, Blake Lively, Angelinu Jolie, Demi Lovato,.. ima ih punoo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Josip
Zlatni član
Zlatni član
Josip


Postovi : 5072
Godina : 31
Mesto : Mystic Falls

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptyČet Jul 01 2010, 20:04

Ja ih nisam baš puno vidio uživo, samo Maju Šuput jedno 3-4 puta, Nikolinu Pišek, Indiru Vladić (iz Colonije), Vlatku Pokos i Shakiru.
Nazad na vrh Ići dole
http://gossipgirlcroatia.com
Sweet Nadja
Aktivan član
Aktivan član
Sweet Nadja


Postovi : 60

Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali EmptyPon Jul 05 2010, 01:54

RBD, nove zvezde granda, Cecu R., Sergeja Ćetkovića, Aleksandru Radović, Milenu Vučić aaa....još puno njih...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali   Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koga ste sve od poznatih ličnosti videli uživo - upoznali
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPICS :: Caffee-
Skoči na: